| SuperGirl122222222222 a întrebat:

Hei TPU.acum cateva minute am primit un mesaj, ciudat de la un numar, care imi pare necunoscut.ciudat,ca la mine in telefon, mes noi, sunt primele, dar acela mi-a aparut ultimul.si cand l-am citit, am ramas straight face ...mesajul era de pe date de 10/09/2011. ora 20:27...si acum.suntem in 2012. si culmea, ca atunci nu aveam numarul asta..intrebarea e, de ce l-am primit acum? se poate sa primesti un mesaj dupa atata timp?

1 răspuns:
| XoXo4you a răspuns:

Poate ti s-a stricat telefonul sau cartela asa ceva nu e posibil