| lovebitesforever a întrebat:

Hei,TPU! Acum cateva zile mi-am cumparat telefonul Samung Galaxy Y pro young si acum am intampinat cateva probleme.I-am pus parola pentru deblocarea ecranului. Poate suna cam prosteste dar acum nu stiu cum sa mi-l deblochez...Ca sa zic mai pe romaneste, pe ce apas dupa ce introduc parola?!laughing))) Vreau raspuns rapid, e urgent!

2 răspunsuri:
| Apocalipsa22 a răspuns:

Pai eu am un telefon Samsung gt s 5300 si am patit-o la fel si de pe net am gasit cum sa-l deblochez dar nu te speria ca am alt telefon ca al tau cel care mi-a zis avea altfel de telefon si a mers si la mine trebuie sa inchizi telefonul de tot apesi pe butonul de deschidere +butonul HOME +butonul de volum mare sau mic nu conteaza care tine minte le ti apasate pe tote deodata si o sa-ti apara un meniu dai resetre nesparca o sa scrie in engleza dai yes si o sa se reseteze bafta daca nu du-te la service GSM

| Alex_Alexandru_1987 a răspuns:

Trebuie sa aiba un buton pe laterala(al meu are)