| GardianulSufletului a întrebat:

Hei tpu...am 13 ani.
Imi place muult de un baiat de 7 ani de zile dar nu am curaj sa-i spun ca il plac...Se numeste Raul.Ne cunoastem de multi ani...am fost cei mai buni prieteni..mda pe vremuri sad
O urasc pe o colega fitoasa se crede cea mai tare mda va dati voi seama e o c*ur*a... :\ o cheama Sanda mda.
Raul stie ca-l plac din surse anonime nu de la mine. unii barfesc ca si el ma place dar...nustiu ce s-a cred! Rade la glumele mele dar nu mai suntem chiar prieteni...s-a schimbat e un bou!
R.i.p intr-o zi cand mergeam acasa a vrut sa-mi spuna ca ma place dar mi-am ratat sansa ca o proasta. Aveam de ales intre el sau prietena mea,unica si cea mai buna prietena, Ioana..era o situatie complicata...am plecat.
Ahh dupa nu am mai fost in urmatoarea zi la sc.
2 saptamani am stat la pat, bolnava.
Am revenit la sc.saptamana asta si am observat ca el se saruta cu o colega la careee nu ma asteptam delooc crying am urat-o pe Sanda atat..si defapt el o saruta pe Catalina?! Am crezut ca mor acolo dar...m-am prefacut ca nu i-am vazit si am continuat s-a "rad" cu un prieten
Asta doar de fatada sa nu ma vada asa...
Morr nu am avut curaj s-a fuu cu cu el in 7 ani de zile sau sa-i marturisesc ce simt pt.el si acm mi l-a luat tar*a asta crying(((((
Am incercat s-a ma omor...am plans intruna
Azi am vazut ca se giugiulesc iar la scoala intruna! crying((((((
Azi am aflat ca sunt impreuna de 4 zile! Morr nu mai poot eu il iubescccc am fost o fraieraa crying+(((((
Scuze..simteam nevoia s-a ma descarc nu mai poot simt ca mor crying((((
Eu... crying(((((((((

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Esti un copil. Lasa astea.

| GardianulSufletului explică:

Nu e cazul de sinucidere...nici nu m-am referit la asa ceva....Doamne Fereste!

| maryiiiiiiiiiAnnna a răspuns:

Si mie imi place de un baiat si am tot varsta ta, nu lua in seama toate rautatile in plus faza cu omoratul OUT! Si baiatul de care imi plaace stie anumite persoane zic ca si el si crede-ma eu chiar tin la el dar doamne fereste de sinucidere! Eu te sfatuiesc sa te imprietenesti cu el si usor usor sa o o indepartezi pe c***a! Atunci cand ramaneti mai singuri spune-i ce simti si saruta-l.P.S eu nu am incercat dar sper sa mearga