| DeeaBrunetika a întrebat:

Am avut o relatie de sase luni cu un baiat. Ne tot certam si ne impacam, pana intr-o zii cand am plecat cu parintii intr-o tara straina. Acum m-am intors in Romania si o prietena mi-a spus ca el vrea sa vorbeasca cu mine ( nu i-a spus ce). El mereu incearca sa se intoarca la mine. Cu mine a avut cea mai lunga relatie a lui.
1. De ce credeti ca vrea mereu sa se intoarca la mine? Credeti ca are un sentiment pentru mine?
2.Credeti ca ar trebui sa ma mai impac cu el daca el mereu greseste si din vina lui ne certam mereu?

Dau funda. Fara raspunsuri la misto si jigniri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bianca1001Bia a răspuns:

Daca te cauta, te vrea. Pai poti incerca sa fii cu el, dar sa ii si explici tot ce te deranjeaza, ce nu iti place, si sa fii putin mai intelegatoare si tu dar mai ales si el sa mai lase de la el. bafta!

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, are sentimente pentru tine.
Te impaci cu el numai daca tu crezi ca il placi mult, ca vrei sa fiti impreuna si ca puteti trece peste neintelegeri. Eu as crede ca si tu esti foarte exigenta cu el, nu numai ca el greseste happy

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Pai cred ca tine la tine mult daca te vrea inapoi. nu ar insista atat doar la misto. eu zic sa te impaci poate cand greseste nu o face intentionat