| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Va rog sa ma ajutati...Am avut o relatie de 6 luni jumate.acum 2-3 luni ne-am certat. S-a bagat o fata intre noi.si mi-a spus ca e cu altcineva.Eu am crezutt, i-am trimis mesaj cum ca intre noi totul s-a terminat. Acum regret.si as vrea sa ma impac cu el. dar el mi-a spus ca nu mai are rost ca e prea tarziu.adevaru e ca ne mai certam cateodata.ne impacam. dara acum. pur si simplu nu mai vrea (si mereu se intorcea el sa mine.). ce sa fac sa ma impac cu el? i-am si spus asta. dar nimic!

3 răspunsuri:
| Dannyellaa a răspuns:

Pai eu cred ca isi bate joc de tine pentru ca daca te iubea cu adevarat vroia sa se impace cu tine cand vroiai si tu dar... daca el vine la tine cand are nevoie de gagica, inseamna ca este un mare porc. Deci sfatul meu ar fi sa ramaneti doar prieteni daca ii convine bine daca nu asta e.

| CosBin a răspuns:

1. Ii poti aplica tratamentul de "bine pa" si sa mergi mai departe.
2. Nu ii mai da importanta, nu il mai suna, nu mai vorbi cu el decat monosilabic (in realitate), pe messenger nu ii mai raspunde daca intra pe tine etc.
3. Puteti sa ramaneti amici, si de aici va descurcati.

| Anduta_1569 a răspuns:

Va multumesc.:*>big grin: