| Andreyut a întrebat:

Am cunoscut un baiat si am avut o relatie cu el de o saptamana. La scoala se uita la mine si cand ma uit la el isi intoarna privirea. Daca ma duc langa el ori se ascunde dupa cineva ori pleaca din acel loc. Apropo baiatu ii cam timid! Oare ma place sau nu? FUNDA

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce fel de relatie ai avut daca voi va ascundeti reciproc? El te place, dar nu cunoaste inca jocul pe care-l doresti tu!

| ElenaSA a răspuns:

Daca ati avut o relatie inseamna ca a simtit ceva pentru tine. Trebuie analizata cauza despartirii si vazut daca se mai poate face ceva in acest sens.

| MilkWithCereals a răspuns:

Este probabil sa te placa inca, dar e prea timid sa-ti arate asta.

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

Te place dupa ce spui tu daca e timid nu stiu ce sa-ti zic, / Poate la deranjat pe el ceva cin ati fost in preuna, incearca sa vezi daca l-ai deranjat cu ceva in primul rind.( Fi si u putin mai detaliata ca sa te pot ajuta pe parcurs ) Bafta!