| Barbiiiiie a întrebat:

Hei TPU
Am făcut un videoclip pe telefon si l-am bagat cu cablul de date in calculator
Problema e ca nu se aude, cand apas pe respectivul videoclip nu se aude, am verificat si sonorul si este dar la maxim, ce poate fi?thinking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In telefon se aude?
Ai incercat sa il deschizi cu alt player?

| Barbiiiiie explică (pentru anonim_4396):

Da se aude in telefon si nu, n-am incercat sa deschid cu alt player.

| Barbiiiiie explică (pentru anonim_4396):

In telefon se aude si nu, n-am incercat sa deschid cu alt player:d

| anonim_4396 a răspuns (pentru Barbiiiiie):

Incearca daca vrei, si asa sunt gratis big grin
BS Player / Winamp / Windows Media Player

| AdonnAdonnis a răspuns:

Problema e ca nu ai dat drumu la telefon la sonor sau tia picat firele de la boxe

| racatabumm a răspuns:

Descarca niste codecuri