| DAnc3 a întrebat:

mi-am luat niste casti si cand le bag la pc se aude sonorul foarte incet si un mic fasait si toate sunt date la maxim si din pc si de la casti si castile funcitoneaza ca le-am bagat la telefon.

Răspuns Câştigător
| BloodyHand a răspuns:

Sunt doua variante ori au vreun defect castile ori placa de sunet de la pc e cam veche, cu cat e placa mai performanta are mai mult bass mai multa claritate spun asta pentru ca si eu am patit la fel, sper ca am fost de ajutor big grin

| DAnc3 explică (pentru BloodyHand):

Pai castile functioneaza perfect la telefon si tableta si cred ca e de la placa de sunet ca e de 6 ani.

1 răspuns: