| Kitty3D a întrebat:

Hei TPU. Am fata ovala si as vrea sa ma tund drept big grin. credeti ca imi va sta bine? :-s. Adica se potriveste aceasta tunsoare cu fata ovala? Funda si voturi bune. :*

7 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
daca ai fata ovala ti-ar sta bine cu breton
cam asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

sau asa:
http://www.google.ro/......tp?/imgres

si cred ca ti-ar sta bine si drept... fara breton

| xUrsuletz a răspuns:

Hmm... Cred ca ti.ar sta bine cu parul drept dar sa nu iti faci si breton drept. Incearca un breton spre dreapta sau stanga. Iar parul sa il mai ravasesti din cand in cand pentru a fi mai in ton cu bretonul.
Sper ca te.am ajutathappy(fundita pls?puppy dog eyes)

| Maryse a răspuns:

Depinde de lungime

| jdbsg a răspuns:

Esti norocoasa ca si mine, la fata ovala se potriveste orice coafura./la fel si cu ochelarii de soaresmug

| FemaleBOSS a răspuns:

Eu de exemplu am fata ovala si am fost tunsa drept.mi-a placut al nebunie cum imi statea, dar deja m-am plictisit asa ca m-am tuns in scari si imi pare rau...depinde cta de lung iti e:d