| nikoletabals a întrebat:

Ce tip de tunsoare se potriveste la fata ovala?

2 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Orice tunsoare merge încercată, de la super-scurt la foarte lung. Deşi tunsorile scurte sunt la fel de avantajoase ca şi cele lungi, ar trebui să eviţi coafurile cu prea multe şuvite de păr pe faţă; acest lucru va face numai sa distragă atenţia de la chip. Marele avantaj al acestei forme este flexibilitatea, poţi sa experimentezi o mulţime de look-uri. O seară bună, te pup.

| lala178 a răspuns:

Fetei ovale i se potrivesc toate tipurile de tunsori, dar nu te tunde doar pentru a fii in tendinte, trebuie sa te simti bine cu infatisarea ta.