| Shun19 a întrebat:

Hei TPU, am intrebat acum cateva ile o fata sa vina la o intalnire sa iesim printr-un mesaj si a zis "Vedem" si doar a doua zi mi-am dat seama ca-s un pr*st si trebuia s-o intreb fata in fata.Am mai iesit cu prietenii pe afara impreuna intre timp dar nu stiu...sa o sun sa ne intalnim si sa o intreb in ersonal din nou sa vad ce zice?

2 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

O poți suna (ar fi mai ușor pentru tine) sau îi poți spune în față dacă aveți aceeași gașcă de prieteni și oricum o vezi aproape în fiecare zi. Întreab-o dacă „Vedem" s-a transformat în „Mi-ar plăcea„ sau ceva asemănător(depinde și de personalitatea ei, poate nu va aprecia tupeul). A fost rece, dacă nu simțea nevoia să comunice prin mesaje putea să ți-o spună.

| SteveSR a răspuns:

Da. Sun.o si scoate.o la o intalnire sau mai bine o suni, ii zici sa va intalniti undeva si ii spui fata in fata. Sper ca te.am ajutat. (Funda)