| daNNusa a întrebat:

Hei TPU.am mai pus intrebarea dar nu am primit decat un raspuns, iar acela a fost inutil laughing .Deci.am mai avut cateva intrebari mai de mult despre un baiat care m. a facut sa sufar.eu il placeam. el nu ma placea. el era cu alta.eu nu o cunoasteam pe Ea, dar dupa m.am imprietenit cu ea.etc laughing. Asa.acel baiat e cu mine in clasabatting eyelashes love struck...si inca il mai plac. suntem prieteni foarte buni.chiar mi. a spus ca tine la mine cu la o sorabatting eyelashes. Vorbim seara de seara prin mesaje[laughing]. si intr. o seara mi-a spus ca s-a desp de EA. De atunci tot imi da cateva semne ca ma place, dar.ma tot pune sa intru pe id lui[lui nu ii merge laptopu] sa vad daca "fosta" este pe mess.si tot imi spune ca ar face orice sa se impace.ca o iubeste mult. Voi ce credeti ca ar trebui sa fac?:-s dau funda; x

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Din moment ce a zis clar ca nu te place, nu prea ar mai trebui sa-l sacai prea mult pe subiectul asta, caci te va considera disperata. Mai bine, fi mai indiferenta cu el, asta il va face sa se apropie mai mult de tine. Si, daca va observa ca nu il mai bagi in seama, ca inainte si te va intreba, inseamna ca-l intereseaza de starea ta [ceea ce e foarte binelove struck]. Si daca te va intreba ce ai, spune-i asa:
"nimic, dar ma gandeam ca nu mai are rost sa te sacai cu prezenta mea daca tu o iubesti pe alta. Stiu ca nu ma placi si ca asta nu se poate schimba, eu te plac pe tine, dar daca nu e reciproc asta e, voi incerca sa te uit, iti multumesc pentru momentele frumoase petrecute impreuna".
Sper sa-ti fie de folos,kiss. O zi buna!happy

4 răspunsuri:
| annakarenina a răspuns:

Uite id-ul meu : nestor_aav , te ajut asa .

| Alex0194 a răspuns:

Eu zic ca vrea sa fiti amici si ca el chiar o iubeste pe respectiva, poti sa-i spui ce simti dar nu va avea efect, poate chiar sa strice prietenia (acum depinde si cum ii tipu)

| DisforDeea a răspuns:

Daca tot zice ca o iubeste foarte mult eu as zice s nu te bagi intre ei..mai ales daca zici ca te`ai imprietenit cu acea fata. adica sti..nu da binelaughing..si trebuie s te gandesti asa..ca mai exista o gramada de baieti

so, stai chill..cu timpu o sa-ti treaca de el>big grin

| dafna a răspuns:

Sa-ti vezi de viata ta. Ii poti si spune lui ce simti, dar nu cred ca va avea un efect, asa ca vezi-ti tu de viata ta, gaseste un altul si cu el comporta-te ca si o sora happy