| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a întrebat:

happy Am mare nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes
Am de facut o compunere la biologie cu titlul " daca as fi ministrul mediului " nu am absolut nici o idee ce sa ascriu thinking
Va rog ajutati-ma, dau fundaaaaa! happy
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Ai inventa amenzi usturatoare pentru cei care arunca gunoiul pe jos, ai face adaposturi pentru toti cainii comunitari, ai planta perdele de paduri langa toate localitatile, etc

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Daca ai fi ministrul mediului scriece ai face pentru mediu, de exemplu ai ajuta la protejarea stratului de ozon, la diminuarea poluarii din lume si asa mai departe