| PcvXd a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutor, Vreau sa imi aflu parola de la wirelessul meu, nu eu l-am instalat si vreau parola ca sa imi bag pe telefon, deci cum o aflu?

1 răspuns:
| Rhoselynn a răspuns:

Hei, cel care a instalat wireless-ul are si parola. O idee ar fi sa resetezi din butonul din spate, dar va trebui configurat din nou. Sau daca te pricepi la spart parole, in teorie se zice ca se poate, dar in practica dureaza mult si in plus trebuie sa fie mult trafic pe reteaua respectiva. Sper ca te-a ajutat raspunsul meu intr-o oarecare masurabig grin