| Ioanaa28 a întrebat:

Cineva mi-a aflat parola si dupa mi-a schimbat-o! Nu stiti cum sa fac sa o aflu?
Am mare nevoie de ajutor! Repedee!
Funditaa!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Nu spui parola de la ce, dar in principiu cand vrei sa te loghezi, spui ca ai uitat parola si iti dau ei alta din sistem, pe care o poti folosi sa-ti accesezi contul si sa schimbi parola cu alata personalizata, daca vrei. succes!

1 răspuns:
| CosmYnUnDeRvoveR a răspuns:

Poi depinde la ce ti-a schimbat-o daca la mess dai la forgot password si completezi acolo. Daca e la un joc pui adresa de email si iti vine o pw noua big grin trebuie sa dau la am uitat parola Bafta FUNDA?