| Ioana_2793 a întrebat:

Hei, TPU!happy
Am nevoie de cateva statusuri triste.
Stiu ca s-a mai pus "intrebarea" asta de nenumarate ori dar m-am cam saturat sa caut pe faimosul Google, pe care nu gasesc nimic special.rolling eyes
Poate stiti voi cateva:-s.
Chiar si versuri din melodii...[engleza sau romana.]
Multumesc frumos!love struck
Funda.

1 răspuns:
| kleorys a răspuns:

Singur si trist eu stau acum gandindu-ma la tine, si-as vrea sa fi acum, aici, sa nu-mi mai fie dor de tine.
Spune-i ca l-am uitat, spune-i ca nu ma mai gandesc la el, spune-i ca nu-l mai iubesc, dar ca ti-am spus toate astea printre lacrimi…
Ai uitat de mine si tristetea s-a instapanit in lume! As vrea o lacrima, doar una care sa-mi inece obrazul, sa lunece apoi sa sterga distantele ce ne despart…
daca norii varsa lacrimi si iubirea nu a trecut, poate mai apare o sansa sa pornim de la inceput...
Sa ai curaj sa spui " DA ". Sa ai curaj sa spui " NU ". in clipa cea mai grea a vietii sa ai curaj sa fii " TU "