| Doareu2804 a întrebat:

Am nevoie de niste impresii de boboc, am de scris o lucrare, cateva idei. Eu sunt clasa a10a adica am fost boboc dar parca nu-mi amintesc cum a fost a9a, a trecut repede. Daca imi dati ceva idei le compun eu. Multumesc!

1 răspuns:
| ValentinnaV a răspuns:

Clasa a9a cred ca a fost cea mai smechera.
Sentimentul ala unic de importanta, cand esti elev nou pentru prima data dupa 4 ani de zile,toata lumea e atenta la tine.
Nu stiu cum sa zic,multa lume in jurul tau,toti prietenosi,vor sa te cunoasca sa stie cum esti,ce-ti place.
Te simti bine,te plimbi prin liceu bine mersi, linistit, nimeni nu te stie, nu iti stie trecutul.
Nu iti faci griji ca cineva stie ca nu esti prea sociabil sau dimpotriva vorbesti prea mult.
Poti sa schimbi tot ce ai fost pana atunci, poti sa fii mai indraznet sau mai tacut.
Clasa a9a nu se uita laughing