| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un discurs care sa dureze 3-4 minute cu ocazia unei zi de nastere a unui prieten!
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce am putea spune noi despre el? Tu il cunosti cel mai bine si stii ce i-ai putea spune in discurs.

| Andreeush a răspuns:

E prietenul tău, ar trebui sa il cunoști cel mai bine, să faci un discurs din inimă, cu cuvintele tale.

| Justme1997 a răspuns:

Daca ti-ar fi cel mai bun prieten nu ai cere unor necunoscuti discurs despre dansul (pe care noi nu il cunoaștem)