| Lalala_1767 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Trebuie sa fac un discurs pentru profesori cu ocazia terminarii clasei a 8a. Imi puteti da niste idei?

3 răspunsuri:
| heroforyou a răspuns:

*in primul rand le poti multumi ca au fost alaturi de tine intr-o perioada grea din viata ta si ai trecut cu brio peste toate ajungand la finalul clasei a8a.
*le poti marturisi intentiile tale de viitor
*sa le spui ca ai mai dori sa te reintori in vizita la scoala indiferent de timpul care va trece
*spune-le ca amintirile tale cele mai frumoase sunt legate de scoala
*transmitele ganduri bune si dorinta ta ca ei sa nu se schimbe niciodata pentru ca pentru tine au fost niste profesori minunati
etc

Răspuns utilizator avertizat