| DeeaSmilee a întrebat:

Hei TPU happy Am o colega in clasa care stie ca cante foarte bine.Si cand spun foarte bine zic gen extraordinar laughing. Acum cateva zile am incercat si eu sa cant. Mie mi se pare ca am voce, dar imi este rusine sa cant in fata oamenilor si sa le cer parerea.Aceea fata mi-a spus ca ar trebui sa incerc sa ii cant ca sa isi dea seama si ea daca am voce (ea face canto) happy Dar imi este atat de rusine.Ce pot face ca sa nu imi mai fie rusine? Daca va rade de mine? Funda :X

Răspuns Câştigător
| denniii a răspuns:

Ideea e ca daca o vei privi(pe ea sau pe altcineva), ti se va face rusine, asa ca incearca sa te uiti in alta parte sau sa inchizi ochii.si daca iti place sa canti nu ar trebui sa reprezinte o problema.inainte de a inepe poti sa ii spui sa te opreasca daca nu suna bine ca sa nu risti sa rada de tine in timp ce canti sau ceva de genul asta.in plus, daca e prietena ta, nu cred ca se va amuza pe seama ta.happy

2 răspunsuri:
| Blu3Smyle a răspuns:

E prietena ta nu are de ce sa iti fie rusine oricum sunt altii care nu pot sa fredoneze ceva deci daca poti macar sa canti un pic nu are de ce sa iti fie rusine funda?

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Nu va râde de tine fiindcă este prietena ta