| Deenshx a întrebat:

Hei TPU am o problema care ma terorizeaza de nervi! Vreau sa am Limba pe Romana dar mi-a da pe Engleza si imi apare acolo Show Original si sta 5 sec pe Romana si dupa iarasi se schimba pe Engleza. Cum sa imi setez limba Romana din pc? Va rog ajutati-ma si explicati-mi pas cu pas straight face. Funda! big grin

2 răspunsuri:
| sokey a răspuns:

Pai cauta sa stergi limba engleza de acolo casa nu se mai poata schimba. Vezi ca ai sa poti. Eu nu am pcul bun asa ca nu pot instala interfata in limba romana ca sa vad unde sa dai exact dar stiu sigur ca o poti face. O zi buna. One Love.

| Deenshx explică (pentru sokey):

Am incercat de multe ori dar nu pot.