| Anabelle_5756 a întrebat:

Am o problema cu google chrome-ul. Orice videoclip pe care il accesez nu merge imi apare" nu s-a putut incarca pluginul". Am incercat sa dezinstalez google chrome si sa-l instalez iar, am updatat flash plyerul si tot nu merge! ce pot face?

3 răspunsuri:
| nonameih0000 a răspuns:

Si eu am acceasi problema acum. Tu cum ai rezolvat?

| ilcmty a răspuns:

Incearca cu un alt browser Opera, Internet Explorer sau Mozilla Firefox si cred ca nu are cum sa nu iti mearga! Cum ar fi mie nu imi merg unele jocuri pe Google Chrome si imi merg pe Opera sau videoclipuri.

| deocksang a răspuns:

Poti incerca mozila firefox daca vrei ceva aproape la fel de rapid ca chrome