| DjZen a întrebat:

Stie cineva de ce nu merg unele videoclipuri de pe youtube. Intru pe el sa vad acel videoclip si nu apare nimic am dat refresh am updatat Chrome si am updatat si versiunile Flash si Java. Problema s-ar putea sa fie de la serverele lor sau de la mine. Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| terts a răspuns:

Nu e de la ei, dezinstaleaza-ti browseru, la fel si flash, apoi reinstaleaza, dar flashu ia-l tot de pe youtube ca si cand iti zice click aici sa downloadezi flash sa play videou. PAce!

| DjZen explică (pentru terts):

Ok am sa incerc happy

5 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Ca sa fac filmuletul sa porneasca dau pe 3D apoi pe turn off 3D si porneste laughing))

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai,uite stiu eu de ce nu merge. Pentru ca ele sunt sterse.Nui de la tine nici de la ei doar ca sunt sterse

| DennisDMR a răspuns:

Problema este Windows sau placa ta video.

| DjZen explică (pentru DennisDMR):

Nu este de la windows si nici de la placa video pentru ca este noua