| Loredana_7500 a întrebat:

Am o problema destul de naspa...Deci de cateva zile ma tot manca vaginul si m-am scarpinat si am gasit niste pete de sange pe chilot.E posibil sa ma fi dezvirginat singura?straight face

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai facut o candidoza vaginala, du-te la un ginecolog pentru tratament fiindca nu va trece de la sine, ci se va agrava.

| buttercoree a răspuns:

Poate te-ai zgariat ...nu cred sa te fi
dizvirginat, te ustura?

| SoulAssassin a răspuns:

Depinde cat de adanc te-ai scarpinat... posibil daca ti-ai bagat aproape tot degetul sau degetele.; dar ai scapat usor inseamna, fara durerea cauzata de un penis. orice lucru rau are latura sa buna.

| sofiameaw a răspuns:

Esti sigura ca nu ti-a venit ciclul? Daca nu atunci poate te-ai scarpinat si te-ai zgariat, daca asta e cazul, ar trebui sa iti treaca in cateva zile. Daca mancarimea continua, ar fi bine sa vezi un doctor, doar cat sa te asiguri ca totul e OK. Ce e important este sa te speli cat mai des ca sa eviti o posibila iritare/infectie :*