| livia_twilight a întrebat:

Am o problema. de cateva zile mi-au aparut niste pete pe limba.sunt destul de mari si rosii.stie cineva daca trec sau de la ce sunt? m ai e cineva care are sau a avut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ciuƒix a răspuns:

Da sunt o usoara iritatatie a papilelor gustative. va trece in cateva zile happy

3 răspunsuri:
| lorry_3345 a răspuns:

Buna nu nu am avut dar stiu cam de la ce sunt in special de la mancare sora mea face de la bomboane si inghetata

| nOnameFound a răspuns:

Am avut si eu. poate fi o alergie sau de la ceva alterathappy daca in maxim 2 sau 3 saptamani nu dispar du-te la doctor! mie intr-o saptamana si ceva mi-au trecuthappy succes! fundita?big grin

| iloveyou_9601 a răspuns:

Nu stiu problema ta, mai bine mergi la un cabinet medical.de cat timp ai petele, ca daca le ai de cel mult 4 zile ai mancat fortat ceva ce nu ti-a placut. FUNDITA?^_^