| Alin74 a întrebat:

Hei, TPU! Am o problema: eu sunt in echipa scolii de handball si am avut doar 2 antrenamente in care am fost doar PIVOT si nu am primit NICI MACAR O pasa.Am avut meci marti-a trecuta si am fost VARZA! Maine am meci din nou si nu am avut niciun antrenament! Ce sa fac?

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

rolling on the floorCa esti varza, normal sa nu`ti paseze nimeni nimichappycoechipieri, n`au incredere in tine.antrenaza-te mai mult(sa le capeti increderea)