| offline a întrebat:

Maine am primul meu meci de handball in echipa scolii. As vrea sa fac o impresie buna, avand in vedere ca nu sunt cea mai buna jucatoare. Ce as putea face pentru a juca mai bine ( in afara de mult antrenament). Exemplu: ce as putea manca pentru a avea mai multa energie.etc. big grin

1 răspuns:
| CrazyClery a răspuns:

Principalul lucru este sa te distrezi.Nu trebuie sa mananci ceva anume ca sa ai energie, odihnestete, eventual, bea suc de fructe facut in casa.Fi sigura pe tine, si incearca sa te implici mult in joc, sa dai dovada ca iti place ceea ce faci! Succes! ai grija de tine!