| andrei733 a întrebat:

Hei TPU, am o problema o sa urmeze evaluare in educatie la engleza si nu stiu daca sa particip sau nu.Imi este cam frica deoarece nu stiu daca vor fi grele subiectele.Help me(fundita+vot pentru cele mai bune sfaturi

Răspuns Câştigător
| ASDSM a răspuns:

E un simpu concurs,nimeni nu te omoara daca faci ceva gresit,eu zis sa mergi, inveti bine(subiectele se gasesc si pe net)si daca faci bine bravo-nu e un examen de admitere, du-te si vezi ca facibig grin

2 răspunsuri:
| getutageo a răspuns:

Invata fa exercutii si daca te simnti pregatita participi parerea mea

| ProBMX a răspuns:

Simplu! Imveti acasa de rupi, te duci si te gandesti ca estila ora si faci exercitii!