| antoantonia a întrebat:

Hei TPU am o problema si promit ca cei care isi vor da cu parerea voi da fundita de la primul raspuns daca este util. de duminica dimineata m-am trezit cu buzele umflate si uscate. acum imi simp buzele cu o pielita ciudata si ma furnica, fiind in continuare uscate si nu inteleg de ce. apa beau cand ies afara ma dau cu ruj. acum mi le-am dat cu ulei de masline ca si ieri si mi le simt ca de plastic. ajutati-ma va vor. daca ati mai avut aceasta problema spuneti-mi si mie cum scapcrying

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi o problema cu respiratia pe nas... respiri in somn pe gura... poate ai polipi.

| Keety a răspuns:

Poti sa-ti dai cu glicerina boraxata este foarte buna.