| Ellapwpdwlce a întrebat:

Am o problema. Sunt in clasa a 9a la liceul spiru haret din Piatra Neamt pe profil economie. Vreau sa ma transfer la liceul gheorghe asachi pe stiinte sociale sau filologie cat mai repede. La ce dau diferente? Unde trebuie sa ma duc sa vorbesc despre transfer? Se poate face mai repede sau trebuie sa astept pana la semestrul 2? happy [ Scuzati categoria, ma gandesc ca poate primesc mai multe raspunsuri asa ].

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Nu trebuie sa astepti obligatoriu pana in semestrul II. Trebuie sa vorbeasca unul dintre parinti cu directorul liceului respectiv, si daca sunt locuri si esti admis te transfera imediat.
P.S excelenta alegere "stiinte sociale". Scapi de mate la bac. laughing

1 răspuns:
| onutica135 a răspuns:

Du-te la directorul scolii si cred ca vei rezolva problema repede happy