| 德尼莎 a întrebat:

Hei TPU:*
Am rămas in pana de seriale...chiar nu mai stiu la ce sa ma uit. Am văzut gossip girl, teen wolf, the originals,the vampire diaries, true blood, pretty Little liars...
Îmi puteti spune altele? Dar sa fie faine ...si nu cu un sezon doua. Mulțumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr. Robot

| rapp2020 a răspuns:

Poti incepe sa-ti traiesti viata ca e mai practic

| GazzaRecordsRo a răspuns:

Game of thrones

| maruko24 a răspuns:

Game of Thrones, Vikings, Lucifer, Shadow Hunters, incearca ceva anime-uri sau chiar desene animate gen Rick&Morty, Naruto, Tokyo Ghoul.

| Oana_Nicolae_1994 a răspuns:

Stranger things, 13 reasons why, riverdale(asta are 2 sezoane, bine pana acum e sez 2 ep 7-10, adica se difuzeaza)