| Anonimul1920 a întrebat:

Am sa va spun povestea vetii mele. Am intalnit cea mai frumoasa si mai draguta fata. Pe care o iubesc foarte foarte mult. Sa incepem. Ma numesc Madalin, am 16 ani iar cand eram in clasa a 3-a am intalnit o fata care mi-a luat mintile. Nu stiam eu ce e dragoste la varsta aia. Dar totusi am simtit ceva. o placeam. Ii aduceam flori, ba chiar o data m-am pus in genunchi si i-am spus c-o iubesc. Din prima clipa am iubit-o. cred. E in fine. Dupa ceva ani. Anu trecut am fost cu ea. Am avut 1 an si 3 luni impreuna. Dar ne-am despartit acum 2 saptamani, iar azi facem 2 saptamani si o zi. Am trecut prin multe cu ea..Si nu va ganditi ca am facut sex. Nu ba chiar nu aveam intentia. O iubeam. Faceam orice ca sa fie ea fericita. Muream pentru ea. O voi iubi toata viata mea. E prima iubire. Stii vorba aia "Prima iubire nu se uita niciodata". Motivul despartirii a fost ca eram prea gelos. Mult prea gelos. Si da am incercat sa ma impac cu ea. Dar nu mai vrea. A zis ca nu ma mai iubeste. Am inteles-o. Ce sa va mai spus. Am un frate mai mare cu un an si o luna. Ma ajuta mereu. Si il iubesc. Va multumesc celor care mau ascultat. E mult mai lunga povestea.
Aveti grija de voi

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Gelozia strica totul. Pentru viitor: fii mai intelegator. By the way, draguta poveste, exceptand finalul si cred ca "povestea vietii tale" e mult zis. Ai doar 16 ani, viata abia a inceput asa ca, succes! happy

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Noi sa fim sanatosi...
Ca are balta peste!