| Andree a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Imi poate da cineva idei de Haloween? Eu sunt sefa clasei si trebuie sa vin cu cele mai multe idei.

1 răspuns:
| Aly64 a răspuns:

Pai ai putea sa faci un concurs de costume (neaparat!), concurs cu cel mai "horror" dovleac s. a. m. d. Cat despre decoratiuni; azi am fost la bam boo si am vazut ca un fel de panza de paianjen. 8 lei era parca. Destul de mare. Mi-a placut si mi-am luat-o. As vrea sa se faca si la noi la scoala petrecere de Halloween, tinand cont ca e ultimul meu an la scoala generala. Sper ca petrecerea sa iasa bine. Succes!