| anonim_9960 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare ce se afla in geanta unei fete?big grin

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Hmm, ce am in geanta? O carte, portofelul, o chestie cu niste alte chestiilaughing de make-up, husa de la telefon, cateva pixuri si o agenda mica...

5 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Niste tampoane,un set de prezervative, un portofel, un telefon...atat e imp

| Dennys1521 a răspuns:

Te referi la aia, de pe youtube, cu adela?

| CompleteAndUtter a răspuns:

Absorbante, portofel, cosmetice, o oglinda, servetele, mobilul si cam atat big grin.

| crazycolor a răspuns:

Dezordinelaughing

| AFR81 a răspuns:

Niste tampoane,prezervative,un vibrator,bani, telefon, etc...