| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU. Am si eu o intrebare thinking Fostul meu prieten ma tachineaza mereu si tipam unul la altul, si dupa ce se indeparteaza lumea, vorbeste incet. Credeti in zicala " Cine se tachineaza se iubeste "?

Răspuns Câştigător
| StrumfLala a răspuns:

Logic, daca nu te-ar place nu ar sta cu tine. incearca sa se bage in vorba cu tine si sa se reapropie. am patit acelasi lucru, el chiar daca nu iti spune crede-ma ca este adevaratwinking Pa-pa! sper sa te fii ajutat

3 răspunsuri:
| AndddRu a răspuns:

Da,cred! Asa mi s.a intampl si mie cu fostul'. da'` ma tot tachina. si' pana la urma mi.a spus ca ma tachineaza fiindca' ma iubejte. si ne.am impacat. Apropo. si mie/tie cand ne place un baiat il tachinam cu diferite. intrebari. raspunsuri etc. FUNDA?:p

| HolyPotato a răspuns:

Cred in asta chiar multlaughing Si e o posibilitate sa te placa insa mai ramane una in cazul in care spui ca atunci cand nu e lume in jur vorbeste incet: vrea sa arate ca el nu mai tine la tine si ca pentru el nu insemni nimic chiar daca vrea doar sa se dea el "cocos" in fata lumii

| xAnkaax a răspuns:

Da love struck
Cine se tachineaza se iubeste =poate fi adevarattlove struck