| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare. Plac un baiat de ceva timp dar pana acum nu am avut curajul sa vorbesc cu el. De fiecare data cand trec le langa el se uita insistent la mine si se inroseste dar niciodata nu imi spune nimic. Prietenii imi spun ca atunci cand nu il vad imi zambeste. Oare e el timid sau ii sunt indiferenta? Sa ii zambesc sau sa incep conversatia cu el pe Facebook? Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este sa faci ceea ce simti si ceea ce crezi tu ca este mai bine si nu uita ca nu ai nimic de pierdut si daca totul iese bine ai chiar foarte multe de castigat, intra in vorba cu el dar nu incerca sa pari prea disperata sa zic asa, mult noroc.

| Brigi1998 a răspuns:

Eu cred că el este timid, scrie.i, și vezi cum reacționează la mesaj