| COBRA89 a întrebat:

Am telefon SAMSUNG CH@T 322 DUAL SIM. QWERTY. Am abonament pe COSMOTE si cand vreau sa intru pe INTERNET nu ma lasa zice : ERROARE RETEA. Trebuei facut ceva la setari? va rog ajutati-ma dau F U N D A! p.s. add: xdmau@yahoo.com. D A U F U N D A!

1 răspuns:
| lianaiovan a răspuns:

Salut! Problema ta este că ori nu ai internet, ori NU MAI AI internet, una din doua. Dar dacă nu este niciuna, contactează-mă: lianaiovan@yahoo.com. Mai vorbim!