| RoxanaAndreea12 a întrebat:

Hei TPU am si eu o intrebare va rog sa raspundeti cat mai sincer si daca ati trecut prin asa ceva am mare nevoie de sfatul vostru destul de urgent stiti ca zodia taur se potriveste foarte mult cu Scorpionul la inceput intr-o relatie scorpionul sufera mai mult din cate stiu eu apoi se intoarce roata eu sunt taur iar partenerul meu e Scorpion cine castiga in iubire din zodiile astea 2 se intoarce scorpionul si va fi prea tarziu? Asa am inteles daca ati avut o relatie cu zodiile astea va rog am nevoie de sfaturi si ce ati patit dau funda.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sfaturi? traieste in realitate si rezolva ti probleme in relatie, nu da vina pe stele si extrateresti

| Xelon a răspuns:

Daca chiar vrei sa stii,eu si prima mea prietena am fost scorpion(eu ) si taur (ea), a fost graznic, adica ea era al naibii de geloasa si egoista, voia mereu sa fac numai cum vrea ea plus ca a incercat sa ma schimbe, oricum nu zodiile conteaza.

Bafta in relatie!

| Creierash a răspuns:

Astrele si zodiile nu vor influenta cu nimic nicio relatie.
Daca insisti asta, s-ar putea sa te trezesti ca partenerul te va lasa pentru ca esti "nebuna daca crezi in asa ceva".

| MUFFIN0000 a răspuns:

Nu conteaza zodia, conteaza cat de bine va intelegeti si iubiti. Zodia nu influenteaza nimic.

| alalalt a răspuns:

Trebuie sa prinzi luna plina din luna a 3-a si sa sacrifici parul pubian al unei testoase de galapogos in varful palatului cotroceni si totul va fi ok. Vorbesc din experienta