| adutzadragutza a întrebat:

Am si eu o mare problema.Acum cateva zile incercam sa imi fac o fotografie cu aparatul foto si mi-a cazut din mana.Mentionez ca era deschis si obiectivul s-a lovit si am incercat sa il inchid nu mai culisa si s-a blocat asa.Dar el in rest funtctioneaza sa vad pozele anterioare si sa il conectez la pc happy dar problema e ca obiectivul a ramas iesit in afara si nu mai pot face fotografii sad. Este Olympus.Eram foarte multumita de fotografiile pe care le facea. Acum sunt foarte trista. Credeti ca se mai poate face ceva? Am vorbit cu parintii sa il duca la un service aparate foto dar imi este frica. Oare se mai poate face ceva sad? Cel mai folositor raspuns fundita:*

2 răspunsuri:
| smileforme01 a răspuns:

Hei,cam acelasi lucru am facut si eu acum cateva zile cu aparatul meu. Acum merge sa vad numai pozele anterioare, dar sa fac poze si sa-l aprind nu. Si ieri am fost la un service de aparate foto si mi-a spus ca din pacate nu-i mai pot face nimic pentru ca are obiectivul rupt sad Daca tu ai reusit sa-l repari te rog sa ma anunti si pe mine... sad

| Iubibilăă a răspuns:

Stai linistita, orice problema se rezolva. Vei vedea ca va fi ca nou!batting eyelashes