| Cristinaaa57 a întrebat:

am si eu o problema sau mai bine zis o prietenahappy. deci cand intra pe net,pe orice pagina,yt, facebook etc pe orice.se incarca pagina si ii "sar paginile" adica ii apar niste reclame si nu o lasa sa intre pe ce vrea...de la ce poate sa fie? DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| ardei795 a răspuns:

Spune-i sa-si ia Adblock (dacavare google chrome)

3 răspunsuri:
| ardei795 a răspuns:

Daca are*

| dannyel86 a răspuns:

Poate fi virus, dar, cum reclamele online sunt din ce in ce mai violente, e bine sa folosesti Adblock Plus. Intri pe pagina oficiala si se instaleaza versiunea compatibila cu browser-ul tau (Mozilla, Chrome, Opera, etc)
https://adblockplus.org

| StefiChan8D a răspuns:

Poate fi un virus.