| PinkSky a întrebat:

Hei TPU as dori si un film de dragoste care sa nu stermine trist gen if only a walk to remember etc. Vreau ceva gen the first time.Cu un final ok. Dau funda celui mai bun!

Răspuns Câştigător
| andrei1993a a răspuns:

P.S.I.Love.You.2007
Remember Me. 2010
3.Metros.Sobre.El.Cielo.2010
cam toate au acelasi final mai putin fericit happy

| PinkSky explică (pentru andrei1993a):

Multumesc foarte mult.Par interesante mai ales Remember me.

| andrei1993a a răspuns (pentru PinkSky):

Toate sunt foarte bune. Dupa ce le vizionezi anunta-ma daca ti-au placut happy multumesc pentru funda happy

7 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Iti recomand filmul "Juramantul"("The Vow"0. l-am vazut acum vruen an la cinema in mall, dar am inteles ca se gaseste si pe net. M-a impresionat foarte mult subiectul si abordarea acestuia, e chiar deosebit si actual(actiunea se petrece in Americ, a in anii 2000 si ceva...se pomeneste la un moment dat ceva de presedintele Barack Obama, deci iti dai seama ca a fost turnat dupa 2007, cand a fost el ales prima data presedintele SUA) si are un final fericit(cei doi se reintalnesc, depasesc toate obstacolele si raman impreuna). Vizionare placuta!

| buburuza2007 a răspuns:

1)the lucky one
2)Water for Elephants
3)Friends with Benefits

| Dimulescu_Cosmin_1996 a răspuns:

"The Art of Getting By" 2011
Un film chiar dragut pe care l-am vazut de curand. Este vorba despre un tanar cu probleme scolare si plictisit de viata care la un moment dat isi gaseste aleasa ca sa zic asa... te las pe tine sa descoperi mai mult, bafta! happy

| PinkSky explică (pentru Dimulescu_Cosmin_1996):

Cosmin,multumesc de film e foarte dragut.