| CopilașTembel a întrebat:

As dori un site cu tinte,vopsea de fabrica,strasuri,articole de mercerie,spray colorat pentru haine,paiete,lanturi, din astea pentru lucruri hand-made, stiti vreunul? Funda mare.

Răspuns Câştigător
| pap3rclip a răspuns:

Www.farzat.ro - am avut si eu nevoie d etinte acum o luna, si nu prea am gasit. Nu am apelat la farzat, caci pana la urma am gasit la o mercerie in Pitesti, unde stau bunicii mei, niste tinte care mi-au fost suficiente. Dar la www.farzat.ro gasesti tot ce vrei si ce nu vrei :*

3 răspunsuri:
| mnister a răspuns:

Incearca www.merceriatotal.ro au cam tot ce vrei

| mnister a răspuns:

Www.merceriatotal.ro e un magazin online si aici gasesti cam tot ce iti doresti