| Xab a întrebat:

Hei tpu.as vrea sa-mi iau un job de vara. Am aproape 16 ani... ce oferte stiti? M-ar interesa impartirea pliantelor sau ceva de genul. Daca stiti oferte sau ceva lasati un mesaj va rog frumosss puppy dog eyes

1 răspuns:
| aleksuta a răspuns:

Ai putea incerca ca ospatarita la un club ceva.In weekend sau in vacantawinkingo alta idee ar fi organizator evenimente daca ai imaginatiewinkingEu in vara asta ma angajez ca organizator evenimente si pare sa se castige si bine.La mine e vorbit cu cineva asa ca daca ai prieteni care cunosc persoane ce pot vorbi pentru tine e foarte binewinkingGood luck