| KazooForYou a întrebat:

as vrea si eu sa-mi ziceti si mie avantajele si dezavantajele telefoanelor IPhone 4s si Galaxy s2 si sa imi ziceti care este mai bun.

Răspuns Câştigător
| milla24 a răspuns:

Pai... la IPhone 4s se intampla mereu la fel se blocheaza harta google dupa ce apare urmatorul numar adica IPhone 5 deci nu prea merita si partea buna e sweet. la Galaxy s2 fratele meu a vrut sa isi ia e de calitate e si el sweet si are camera de filmat super dar dintre amandoua nu as alege niciunu si asi opta pentru un Samsung galaxy Nexus e super fain o prietena il are e bestial si merita, pana la urma tu alegi ce vrei sa iti ei! succes!