| M00tssuuLLee a întrebat:

Azi cand am intrat pe facebook mi-a dat asta!
Ce inseamna? Si cum sa il fac sa mearga?
Funda

Your account is temporarily locked

Unfortunately, your computer may be infected with a virus.
Don't worry. We'll help you find and remove any infected files right away.

Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Lasa-l cateva ore isi va revenibig grin am patit-o si eu! funda?

| M00tssuuLLee explică (pentru akaleesh20):

Ei bine, l-am lasat de la 11 dimineata pana acum si tot nu si-a revenit

| RoseOfTheFire a răspuns (pentru M00tssuuLLee):

Lol mai bine scaneaza-ti computerul de virusi cu proramul Malweare bytes si dupa downloadezi programul CCleaner si ii dai o curatare serverului tau si dupa intri a doua zi si vezi daca iti mai face la fel daca nu inseamna ca asta a fost.