| SwEeTgIrL_1752 a întrebat:

azi mi-am reincarcat cartela vodafone cu 5 euro si am ales o extraoptiune in care este inclus si internetul pe mobil.problema este ca atunci cand vreau sa intru imi da eroare. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Trebuie sa suni la serviciul de relatii cu clientii ca sa iti trimita setarile pentru internet. Pe Acestea le vei salva in telefon, dupa care vei inchide si vei deschide iarasi telefonul. Apoi intra pe internet si o sa vezi ca o sa iti mearga. Bafta!