| Mrr2000 a întrebat:

Cand am ajuns acasa am găsit o dâră de sânge care ducea către patul catelei mele... m-am jucat cu ea si e foarte veselă dar nu inteleg ce s-a intamplat. Ajutati-ma, va rog. Ce sa fac?
Scuzati categoria, sunt foarte speriată si ma grăbesc să aflu cat mai repede.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi la menstruatie

| teo530 a răspuns:

Daca nu vezi nimic la ea că ar fi rănită, poate a făcut altceva, de exemplu poate a prins o pisică sau altceva și a rănit acel animal, caută prin casa poate găsești vreunui mort s-au ascuns. Daca nu du-o la veterinar și vezi ce zice, altă idee nu am.Succes!

| Xelon a răspuns:

Si mai exact cu ce vrei sa te ajutam noi, princess?
Du-o repede la veterinar...