| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei TPU.Care`i treaba cu reprezentatii la avon de exemplu sau la oriflame? De la ce varsta poti deveni un reprezentant [avon sau oriflame]? Eu am 12 ani[13 in noiembrie] si as vrea sa fac si eu niste bani vara, pot sa devin un reprezentant [avon sau oriflame] daca am acorsul parintilor si daca da cine ma ajuta? Ms. Funda la cel mai explicit raspuns.

3 răspunsuri:
| PlasticMoon a răspuns:

Se poate si de 12 ani.No problem.Da e inselatorie iti zic sincer mai ales daca esti mica.Te usuca de bani!

| CookieMonster_4926 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 16 ani ca sa devii reprezentat dar poate deveni mama si tu poti face treaba in locul ei si primesti tu banii happy Eu asa am facut=)

| anonimuuuuuuuuuuuuuuus a răspuns:

Desigur, te poti inscrie in activitatea Avon, de la ce varsta doresti, doar daca ai acordul parintilor. Poti deveni reprezentant. Vei urma 4 pasi ale comenzilor. Cand te vei decide sa te inscrii ma poti contacta, sa stiu ce premii iti va poate oferi Avon si daca ai vrea, te pot lua in echipa mea de reprezentanti si iti pot oferi si eu un produs Avon, la inscriere. Da-mi un mail la adresa: dans_diana@yahoo.com