| wCasiana a întrebat:

Hei, TPU! Câte kilograme ar fi normal să aibă o fată cu înălțimea de 1.64?

Răspuns Câştigător
| AndCat26 a răspuns:

Maxim 66 kg, minim 55.Stiu asta deoarece m.am interesat si am facut niste teste pentru asta. Si eu am.aceiasi inaltime ca a ta, si am fost interesata de cate kg ar trebui sa am.

6 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

50-55

| christall a răspuns:

La fete stiu ca
se calculeaza asa: inaltimea-10= greutatea, ex 1.64, 54 kg, la baieti inaltimea= greutatea, de ex 1.75, 75 kg

| Camuflaj2017x a răspuns:

Nu mai mult de 50 da nici mai putin de 40

| YourQueen a răspuns:

52 de kg ar fi ideal
Si eu am 1, 62 si toata lumea imi spune ca ar trebui sa am 54de kg cand eu am 49, dar nu este deloc adevarat

| Maria152 a răspuns:

Aproximativ 50 kg pentru că contează și înălțimea