| S0rina a întrebat:

Buna!:*...La 13 ani am inaltimea 1.64.Cate kg ar trebui sa am?:S Multumesc!big grin

19 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Eu zic ca 45 happy

| aaaa12345 a răspuns:

64-10=54-2=52

| Anonim69 a răspuns:

Inmultesti de doua ori inaltimea si imparti la greutate! bafta:X

| sunset a răspuns:

In jur de 53. 8 si 67. 2 kg. Am facut testul asta :http://www.doctor.info.ro/calculator_greutate_ideala.html.
Si eu am aceeasi greutate si 50 kg, cica sunt subponderala, dar eu sunt foarte bine.

| byabyaby a răspuns:

46 -48

| byabyaby a răspuns:

Ce 50 de kgvisti? ar fi obeza ew am 1 60 si arat supeer(fara modestie d asa zic toti)am 45 de kg dar fac si mult sport u la 48 de kg ai fi uuuaaauuu'kiss

| Th3eo a răspuns:

Intre 50 si 57 kg

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
53-55
Baftă!

| blaa a răspuns:

Intre 51 kg si 57kg tongue

| Yoioana a răspuns:

Buna! Cred ca ideal ar trebui sa ai in jur de 58kg

| mary23 a răspuns:

Ar trebui a ai lejer 50 de kg la 1, 64
:*

| Silviutza_2541 a răspuns:

Eu am 12 ani si am 1.60.Sunt inalta si am oasele putin mai grele deci am 50 de kg, dar sa stii ca nu trebuie sa fii prea slaba.eu incerc sa ajung la 48.mult succes. tu cred ca trebuie sa ai 50-52 ca sa nu fi nici grasa nici prea slaba

| Paulickk a răspuns:

59-74 kg.

| Astana a răspuns:

Aproximativ 50. Depinde si de cat de dezvoltata esti. Pana pe la 16-17-18 ani nu ar trebui sa pui foarte mare accent pe cate kg ai, ci pe cat de sanatos mananci, cat de mult sport faci. Formele se vor modela mai incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna, inna bubulina, vrei ca sa-ti arunci slanina? vezi acum de sarbatori, sa papi iarba, multe flori, lapte, peste, multe fructe, cum te prinde, cum te ...inna cred ca 58 de kg, sunt suficiente ca sa arati ca o silfida. iar 62 sa fii normala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intre 50 si 55

| rippE a răspuns:

40 :X :X stai cu mine dai id?

| pustiinocent a răspuns:

| daniela_4753 a răspuns:

Mai putin de 60 de kg.